info@marm.com.tr
+90 216 560 0 724

Aspire Lifestyles Türkiye’ye Giriş Yaptı!

Yayınlayan: Marm Assistance
Kategori: Uncategorized

Bilgiler

Global B2B fayda çözümleri ve karşılama (concierge) hizmetlerinin dünyadaki lider tedarikçisi konumunda olan Aspire Lifestyles, Türkiye’nin kalbi olan İstanbul’daki organizasyon için en son katılımı duyurmaktan memnuniyet duymaktadır. Yeni hizmet sunma merkezi, 1986 yılında kurulmuş olan lider bir Türk sağlık yardımı şirketi olan Marm Asistans ile ortak bir girişimdir. Türkiye’nin en kalabalık nüfuslu şehrinde bulunan merkez, çok hızlı büyümekte olan bu ticari merkezin ve tüm ülkedeki çok sayıda tüketicinin ihtiyaçlarına hizmet etmek üzere iyi konumlandırılmıştır.

Aspire Lifestyles Istanbul; finans kurumları, sigorta, lüks perakende ve otomotiv markalarıyla ortak çalışan lider konumunda bir tedarikçidir.

Martin Conneen, CEO, Aspire Lifestyles

“Karşılama (concierge) hizmetleri ve fayda çözümleri sağlamak konusundaki 30 yıllık deneyimiyle Aspire Lifestyles; Türkiye’deki çok sayıda tüketicinin giderek artan taleplerini desteklemekteki global altyapısı ve yerel kabiliyetleriyle lider bir tedarikçi olduğunu kanıtlamıştır. Dijital platformlarımızı ve ürünlerimizi, bugünün gelişmiş tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere genişletiyoruz.” Aspire Lifestyles ürün sunumları bugün, çok kanallı karşılama (concierge) hizmetleri, ana şirketi olan International SOS tarafından desteklenen uçtan-uca seyahat hizmetleri, yemek ve tecrübeye dayalı imtiyazlar, seyahat, sağlık ve güvenlik hizmetleri gibi tamamen ısmarlama fayda çözümleridir.

Mustafa Ataç, Kurul Başkanı, Marm Asistans

“International SOS ortaklığıyla Aspire Lifestyles İstanbul’u devreye sokmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu işbirliği, müşterilerimize daha iyi bir hizmet ve deneyimler vermekteki bizim güçlü bağlılığımızı temsil etmektedir. Global karşılama (concierge) hizmetlerinde Aspire Lifestyles’ın derin ve kanıtlanmış deneyiminin Marm’ın kapsamlı ve çok çeşitli yerel bilgisiyle birleşmesiyle, Aspire Lifestyles İstanbul’un, Türk piyasasına en iyi karşılama (concierge) hizmetlerini ve fayda çözümlerini vereceğinden hiç şüphemiz yoktur.

Nilgun Yenice, Aspire Lifestyles Türkiye Başkanı, Türkiye

“Pazarımızın dinamik bir büyüme potansiyeli vardır ve önde gelen kuruluşlar, müşteri sadakatini yükseltmek için dünya-düzeyinde fayda programları dizayn edebilen Aspire Lifestyles gibi güçlü global ortaklar arayışındadır. Biz sadece değişik ve farklı iş ihtiyaçlarına uyacak sadakat programlarını müşteriye göre uyarlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda, 750’den fazla seyahat ve yaşam tarzı ortaklarımızdan oluşan global ortak ağımızı da güçlendirebilecek durumda da olacağız.”

  • İstanbul hizmet merkezi, Asya’da 13, Amerika kıtalarında 8 ve Rusya’da bir adet merkezi bulunan Aspire Lifestyles’ın 26. merkezi olacaktır.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.