info@marm.com.tr
+90 216 560 0 724

Ödüller

Marm Assistance > Ödüller

Arc Günleri 2018 “Formunda!”

Marm ekibi olarak, 20-21 Haziran 2018’de Lahey’deki ARC Günleri Konferansındaki deneyimleriyle ilgili olarak, bazı güzel haberleri paylaşmak isteriz.

ARC Avrupa Grubu (Avrupa’daki en büyük yol yardım hizmetleri tedarikçisi), düzenli olarak organize ettikleri konferansta, tüm dünyadaki yol yardım hizmetleri sektöründeki kilit oyuncuları bir araya getirdi. Her zaman olduğu gibi konferans, katılımcılarının ilham ve coşkusu bağlamında çıtayı daha yüksek standartlara yükseltti.

Bu yılki konferans süresince panel ve çalıştaylarda çoğunlukla üzerinde durulan konular;

  • Dijitalleşme & konvansiyonel yardımın ötesine geçmek,
  • Kestirimsel ve hatta önleyici yol yardım hizmeti,
  • Elektrikli araç kullanımında beklenen gelecek.

Marm katılımcıları, önde gelen yol yardım hizmeti piyasalarındaki uzmanlarla ve çeşitli otomotiv markalarının profesyonelleriyle iletişim kurmak fırsatını elde etti.

ARC Europe(ARC Avrupa), kendi öz değerlerini temsil eden dört adet ödül verdi ve Marm, müşterilerine verimli hizmetler vermeye ve hizmetlerini iyileştirmede yeni yollara yatırımlar yapmaya kendisini adamış olmasından ötürü “Bağlılık Ödülü”nü almış olduğunu duyurmaktan gurur duyuyor.

Arc Days
Arc Days

Marm, Masrafların Kısılması Asistans Hizmetinde Dünyanın En İyisi ödülüne layık görüldü!

Marm Assistance, Viyana’daki prestijli Uluslararası Seyahat ve Sigorta Konferansında (ITIC) “Masrafların Kısılmasında 2013 Yılının Şirketi” ödülünü aldı.

Türkiye’de, Orta Doğuda, Balkanlarda ve Kuzey Afrika’da endüstrinin bir numaralı seyahat desteği ve yol yardım hizmetleri ortağı olarak kabul edilmiş olmaktan dolayı çok gururlu ve mutluyuz.

ITIJ 2013

2011’de Marm; ARC Avrupa’nın münhasır yol yardım hizmetleri servis tedarikçisi olmuş ve grubun geniş ağına dahil olmuştur!

2011’de, Marm; Avrupa’nın en büyük yol yardım hizmetleri tedarikçisi olan ARC Europe’ın tercih ettiği hizmet sağlayıcısı seçilmiştir. Bu kabulle birlikte, Marm’ın hizmet kalitesi ve profesyonelliği, Avrupa’nın önde gelen otomobil kulüpleri ve yardım şirketlerince tanınır olmuştur.

Bu işbirliği düzenlemesi vasıtasıyla Marm, Türkiye’de iş yapan önde gelen uluslararası otomobil üreticilerine seyahat desteği ve yol yardım hizmetleri vermeye başlamıştır.

2011’deki ARC Europe konferansında Marm, bu önde gelen Avrupalı otomobil kulüpleri ve hizmet tedarikçileri tarafından tanınır olmuştur.

Sağlık, seyahat ve yol yardımı çözümlerinde sağlam bir performans geçmişi, ihtiyaçlarınız için en doğru ortak biziz! Başka bir tedarikçi bulmaya çalışmakla enerjinizi boşa harcamayın.

Bütünlük
OPERASYONEL MÜKEMMELLİK
INOVASYON
KESİNTİSİZ İYİLEŞTİRME
Sorularınızı gönderin, ihtiyacınız olan yardımı sunalım.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.