info@marm.com.tr
+90 216 560 0 724

Çekici

Marm Asistanlık; normal ve elektrikli arabalar, ağır ticari vasıtalar ve kamyonlar için güvenli ve hızlı çekici araç hizmetleri sunar.

towing

Müşterilerimizin önceliğinin, kendi müşterilerinin (poliçe sahipleri, sürücüler, vb.) gönül rahatlığını garanti altına alırken onların hareketliliğinin de devamını sağlamak olduğunu biz anlıyoruz. İşte, bizim devreye girdiğimiz yer burasıdır. Zengin kaynaklarımız ve yerel uzmanlığımız vasıtasıyla, müşterilerimizin müşteri memnuniyetini azami seviyeye yükseltmelerini ve müşteri sadakatini garantiye almalarını kesinlikle sağlarız.

Çekici Takip Sistemi

Gerçek zamanlı filo takip sistemi, olay yerine mevcut en yakın çekici aracının doğru bir biçimde oraya sevk edilmesi için, ekibimizin arızanın veya kazanın tam yerini izlemesine imkân verir.

Müsaitlik—zamandan tasarruf, maliyetlerin azaltılması ve müşteri memnuniyetinin yükseltilmesi avantajlarından faydalanmak için, çekici araçlarının sonraki görev için üs istasyonlarına tayin edilmesinde onlara yardımcı olunması.

Çekici Takip Sistemi; 2017 yılında dizayn edilmiş ve daha sonra 2018 yılının ortalarında devreye sokulmuştur 

towing tracking system

Çok deneyimli Tele-Teknisyenlerimiz; telefonla önce tespit edip sonra hızlı ve kolay çözümler sunar. Karmaşık durumlar için Tele-Teknisyenlerimiz; sürücüyü (yetkili) bir onarım yerine en güvenli ve en hızlı bir şekilde yönlendirecek gerekli rehberliği sunarlar. Tele-teknisyen ekibimiz; üreticiler için sıfıra yakın maliyetlerle, sürücülere telefonla hızlı ve kolay çözümler sunar.

Marm, riskleri değerlendirir ve Kanıta Dayalı Tıp Programına göre en optimum tedavi planını sunar.

Tüm Türkiye’de 4000+ tedarikçi içeren bir ağ vasıtasıyla, ihtiyacı olan müşterilere anlık ve tam yerinde yardım hizmetleri sunuyoruz. Geniş kapsamlı bir ağın kullanılması, tepki süremizi kısaltmakta ve sürücüler için her yerde, her zaman ve müşterilerimiz için de, önemli ölçüde düşük istek maliyetleriyle en üst kalitedeki yardım hizmetleri verilmesini sağlamaktadır.

Sağlık, seyahat ve yol yardımı çözümlerinde sağlam bir performans geçmişiyle, ihtiyaçlarınız için en doğru ortak biziz! Başka bir tedarikçi bulmaya çalışmakla enerjinizi boşa harcamayın.

Bütünlük
OPERASYONDA MÜKEMMELLİK
İNOVASYON
SÜREKLİ GELİŞİM
Bize sorularınızı gönderin, ihtiyacınız olan desteği sağlayalım.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.