info@marm.com.tr
+90 216 560 0 724
Marm Assistance > Yol Yardımı > Telefonda Çözüm

Telefonda Çözüm

Telefonla sorun giderme çözümleri, yetkili işyerlerinde daha önce iş deneyimi kazanmış ve belirli otomobil üreticileri & ithalatçılarının ve Avrupa otomobil kulüplerinin eğitmenlerinden eğitim almış teknisyenler ve danışmanlar tarafından verilir, bunlar, en son ve en yeni teknolojileri takip ederler ve sektördeki en son trendlere göre hareket ederek gerekli teknik bilgileri edinirler.

Otomotiv alanında uzman ve önceden deneyimli tele-teknisyenler ve danışmanlardan oluşan ekip, müşteri aradığında telefonda arızanın nedenini tespit eder ve çekici gerektirmeyen veya yerinde onarıma ihtiyaç duymayan hallerde, müşterinin yoluna sprunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamak üzere gerekli teknik öneriyi verir. Getirmiş olduğu maliyet-etkinliği ve zamandan tasarruf gibi avantajlarından dolayı “Telefonda çözüm” adını verdiğimiz bu çözüm şekli, birçok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir.

Sağlık, seyahat ve yol yardımı çözümlerinde sağlam bir performans geçmişiyle, ihtiyaçlarınız için en doğru ortak biziz! Başka bir tedarikçi bulmaya çalışmakla enerjinizi boşa harcamayın.

Bütünlük
OPERASYONDA MÜKEMMELLİK
INOVASYON
SÜREKLİ GELİŞİM
Bize sorularınızı gönderin, ihtiyacınız olan desteği sağlayalım.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.