info@marm.com.tr
+90 216 560 0 724
Marm Assistance > Medikal Yardım > Tıbbi Vaka Yönetimi

Tıbbi Vaka Yönetimi

Uluslararası sigortacılara derinlikli yerel ve uluslararası deneyimli profesyonel, güvenilir ve bağımsız bir ortak sunarak Marm — en üst kalitede, yenilikçi ve ultra-tepkisel sağlık yardımı çözümleri sağlar.

Her yıl ülkeye akan 30 milyonun üzerinde uluslararası turist sayısıyla Türkiye, turizmde dünyanın 7. etkin noktasıdır. Bu turistlerin acil sağlık ihtiyaçlarının karşılanması, uluslararası sigortacılar için yerel ustalığa (know-how) sahip gerçek bir profesyonel ve güvenilir ortak gerektiren büyük bir sorundur.

Kapsamlı Sağlık Ağı

Marm Assistance; özel hastaneler ve devlet hastaneleri, klinikler ve sağlık kara-/hava ambülansları tedarikçilerine dair kapsamlı bir ağa sahiptir. Ağ, hastaların mümkün olan en hızlı bir şekilde ve en üst kalitede tedavi edilmelerini sağlar.

Marm’ın geniş doktorlar ve hemşireler ekibi hastaları, en uygun sağlık kurumuna yönlendirir, vakaları yönetir ve hastanedeki tedavi sürecini, ayakta tedavi ve ödeme süreçlerini büyük bir dikkat ve özenle izler.

Kurum-İçi Sağlık Ekibi

  • Tıp Doktorları
  • Tescilli Hemşireler
  • Vaka Yöneticileri

Müşterileriniz, günün her saatinde ve nerede olurlarsa olsunlar, kurum-içi sağlık personelimize ve vaka yöneticilerine bir telefonla ihtiyaç duydukları desteği alırlar.

Marm’a bağlı sağlık ekibi, kabul, müdahale, kalış süresini sağlık durumuna göre konsolide etmek için, tesiste tedaviden sorumlu doktorlarla işbirliği yapar.

Marm, riskleri değerlendirir ve Kanıta Dayalı Tıp Programına göre en optimum tedavi planını sunar.

Kritik hayati teşhislerde Marm, hastanın daha uzun bir tedavi için başka bir sağlık kuruluşuna transfer edilmesinin gerekip gerekmediğini tespit etmek üzere uzman doktorlardan oluşan geniş bir ağdan faydalanır.

Sağlık, seyahat ve yol yardımı çözümlerinde sağlam bir performans geçmişi, ihtiyaçlarınız için en doğru ortak biziz! Başka bir tedarikçi bulmaya çalışmakla enerjinizi boşa harcamayın.

Bütünlük
Operasyonel Mükemmellik
İnovasyon
KESİNTİSİZ İYİLEŞTİRME
Bize sorularınızı gönderin, ihtiyacınız olan yardımı sunalım.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.